KONST / Litografier / Färglitografi 14598269
nr 1459 8269
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Signerad, numrerad 6/260, daterad 1976. Färglitografi, bildmått: 45x40, yttermått inklusive ram: 67x61 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:56:53
4/4 19:39:26